OKAZION!!! Ne qender te Durresit!!!

Shitet nga: durresalbania 05 Jan 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: durres
Sipërfaqe: 62 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Durrës
SUPER OFERTE!!! Shitet ne qender te Durresit, pas prefektures, ne kat te 4 hyrje 1⁺1 me soxhorno te madhe dhe dhome te bollshme.
E mobiluar totalisht, identik si ne foto.
ME HIPOTEKE!!!
Cmimi 47.000 euro.
Per me shume info kontaktoni ne:
e-mail: albaniahumanresources@gmail.com
cel: 0682055573
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim