Kompleksi Rezidencial Tea

Shitet nga: Kompleksi Rezidencial Tea 04 Gsh 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shiten vila 2-kateshe duplex me siperfaqe te ndryshme 70m2 dhe 120m2 ne Gjirin e Lalzit,Shen Pjeter(pas Restorant Insifa) me largesi prej bregut te detit rreth 150 metra.

Vilat me siperfaqe 70m2 ne katin e pare permbajne guzhine,soxhorno dhe tualet kurse ne katin e dyte permbajne 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 tuale dhe ballkon.
Vilat me siperfaqe 120m2 ne katin e pare permbajne guzhine,soxhorno dhe tualet kurse ne katin e dyte permbajne 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome gjumi single, 1 tualet dhe ballkon.

Vilat kane gjithashtu te perfshire dhe oborrin si dhe parking;

Vilane jane pjese e nje kompleksi rezidencial.

Cmimi eshte i disktueshem.

Per me shume informacion kontaktoni ne numrat 0673056311 , 0698697017 dhe 00393473737019.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim