Kat shtepie ne Durres

Shitet nga: Gjergji 12 Jan 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Durrës
Shitet kate gjysem nen dhe me sip 510 m2 .. Pran plazh Iliria ne krah te detit
Cmimi 95.000 euro me certifikat pronsie ... per me shum informacion kontaktoni ne num e meposhtem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim