Jepet me qera ose Shitet- Vile 3 katshe + Dyqan ..

Shitet nga: Mersin 24 Qer 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Jepet me qera / ose dhe mund te shitet nqs vjen oferte.

Eshte super vile me 3 kate, prej 364 m2 + 50 m2 dyqan per hapesire biznesi.

Me hipoteke!

Ne hyrje te Durresit, 100 m mbrapa GALAKTIK SHOPING CENTER. ose rruges kryesore. Eshte ne buze te rruges DRENICA. me lulishte perpara dhe rruge e shtruar qe lidh unazen e DR me rrugen DR-TR. sic do te shikoni dhe fotot. 800m larg stacionit te Trenit Durres.

Eshte e super e pershtatshme per shoqata te ndryshme, eshte multi funksionale si per shpi edhe per biznes.

kati 1: 128 m2 prej 2 dhomash te medha gjumi dhe ndenje + kuzhine te kompletuar + banjo eshte si apartament me vete sepse pervec deres kryesore te shtepise ka dhe dere te veten qe hyn ne katin e 1. dmth mund te lihet me qera. kati 2 eshte 138 m2 prej 2 dhoma gjumi+ kuzhine {e re} te kompletuar + Dhome ndenje te bollshme me pamje panoramike nga lulishtja perballe. eshte e ndertuar me mjete bashkohore si dhe mundesi per kaldaja. te instaluara.

kati 3: 98 m2 papafingo pjeserisht e rregulluar. me dy dhoma te medha dhe kuzhine + banjo.

Trualli eshte afersisht 520 m2 total. ka bace dhe lulishte. peme te mbjellura.

Eshte ideale.

VETEM 800m larg Stacion TRENIT.

Cmimi i shitjes: me marrveshje.
Per qera : 600 eur

Nr alternativ: 0696692800

Vetem kontaktime serioze ju lutem. Faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim