Banese Private 480m2 4-Rruget e shijakut,

Shitet nga: shitesi 01 Dhj 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
okazion; shitet shtepi private shume prane 4-Rrugeve, siperfaqe totale 480 m2. e cila 400m2 truall me 40 euro m2 dhe 80m2 shtepi me 400 euro m2. keto tarifa jane me te ultat e tregut real qe jane sot ne zonen ku eshte prona. e cila eshte me dekomenta dhe certifikat pronsije te Rregullt cmimi i pa diskutushem.
cel; 0662611995 / 0667000731/
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim