1400 m2 TRUALL+ VILEN

Shitet nga: Shitet Toka & Vila 11 Tet 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
OKAZION !!! SHES PRONEN NE ZONEN E PLAZHIT TRUALLIN 1400 m2.E THEKSOJ SHES TRUALLIN, VILA 3 KATESHE 600 m2 VJEN FALAS ..TRUALLI EDHE SHTEPIA ESHTE E PAJISUR ME CERTIFIKATE PRONESIE *TAPI *..ESHTE LAGJA ME E QETE NE PLAZH MUNDESI E MIRE PER NDERTUESIT E PALLATEVE, OSE PER ATA QE KANE LEKE DHE DUAN PRIVATESI.. TEL 069 37 59 996.. 069 79 68 240..FLM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim