Shtepi 300m2 Ne Durrës

Shitet nga: landi 19 Qer 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Komuna: Durrës
Shes shtepi me kadrature prej 300 m² . Eshte 2+1 me koridor te bollshem dhe me oborr te bollshem. Shtepia ndodhet ne Shkozet Durres 50m nga rruga kryesore afer mbikalimit. TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE. 0697722901 .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim