OKAZION!!!!!! SHITET VILA E SAPO NDERTUAR NE DU..

Shitet nga: Dorian 01 Krr 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Vila 4 kateshe ne Durres L18 prane Stadiumit . VILA ESHTE NE PROCES LEGALIZIMI PER PAK KOHE DEL TAPIA . Ka nje siperfaqe trualli 250 m2. Kati i pare eshte kat per biznes i cili ka siperfaqe prej 76 m2 ka dhe nje banjo te vogl,mund te perdoret per cdo lloj biznesi. Kati i 2,3,4 kan siperfaqe te njejte prej 115 m2 dhe jan kate banimi.
-Kati i dyte ka nje super sallon ,dy ballkone,nje dhom, banjo dhe korridor.
-Kati i trete ka nje sallon normal dy dhoma dy ballkone korridor dhe banjo.
-Kati i katert ka nje dhom nje banjo nje super korridor dhe nje super ballkon(projekti i ketij kati eshte mar nga belgjika).shkallet i ka nga brenda
Vila ka themele dhe kolona per 6 kate eshte ndertuar nga nje kompani ndertimi e gjitha.E gjith shpia eshte e suvatuar nga brenda nga jasht eshte ber vetem mbushja.
Cmimi Shummmmm i Arsyeshem !!!!!!!!! Pres te kontaktoni ne Telefon por edhe ne E-mail.
Faleminderit per Mirkuptimin !!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim