Garazhe prej 44 m2 ne Durres

Shitet nga: genci 27 Krr 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
garazhd sip 44m2 me certifikate pronesie me qepen dhe dritare prane stadiumit te qytetit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim