epet me qera banese tek Shkembi Kavajes(golem) D..

Shitet nga: Kliton 26 Gsh 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Durrës
Zona/Rruga : Shkembi Kavajes(golem) Durres

Jepet me qera banese tek Shkembi Kavajes(golem) Durres ,e paisur dhe e mobiluar me te gjitha orendite per nje banim(pushime) komode.Banesa eshte 1+1 dhe permban Guzhime e paisur me te gjitha orendite per gatime etj,televizor kabllor,kondicioner(klime),korridor,ballkon.Dhoma gjumit permban 2 kravate teke dhe nje kravat dopio+kravat portativ sipas nevojave.Uje drita dhe parkim 24 ore non stop.
Shtepia(Apartamenti) eshte 100m larg detit.
Bejm ulje cmimi ne qoftese qiramarresi nuk deshiron kondicioner,(klimen)!

Garantojm Sherbim Shendetsor Gratis
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim