Truall se bashku me ndertese ne Durres

Shitet nga: Dorian 07 Tet 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

330 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet truall 850 m2 plus 150 m2 rrugekalimi, total 1000m2 e hipotekuar, prane Shkembi te Kavajes. Siperfaqja e shfrytezimit 860m2, deri tani eshte e ndertuar karabina me instalimet hidraulike, elektrike, suvatime brenda dhe jashte, shkarkimet e ujerave te zeza e te bardha. Ngelen per tu kryer punimet per dyer+dritare, pllaka+mermer, hidrosanitaret, lyerja.
Disponohet Projekti Arkitektonik, Projekti konstruktiv, Projekti Elektrik, Projekti Hidraulik + MKZ, Studimi Gjeologjik dhe Sizmik, Projekti i Ngrohjes, Leja e Ndertimit 4 kate plus papafingo, Leje e Truallit te Ndertimit, Rilevimi Topografik.

Shitet per arsye emigrimi. 330.000 Euro, çmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim