Shtepi prej 76m2 ne Durres

Shitet nga: ALFRED 12 Tet 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Durrës
SHITET SHTEPI ME HIPOTEKE NE ZONEN E KAVALISHENCES NE DURRES NE KATIN E 6 ME BALLKON NGA DETI PALLATI I RI ME ASHENSOR DRITA UJE 24 ORE SHTEPIA SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI ESHTE E KOMPLETUAR PER BANIM.DHE NJE MUNDESI TJETER ESHTE AJO E NDERRIMIT ME NJE APARTAMENT NE TR ME AFERSI TE NJEJTA METRA KATRORE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim