Shitet Apartament 2+1 ne Durres

Shitet nga: idi 01 Maj 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Durrës
Shitet apartament 2+1 i perbere nga 1 dhome gjumi matrimoniale,1 dhome gjumi femijesh,soxhorno,kend gatimi,korridor,dy ballkone dhe dy banjo.
Banjot jane me ndricim natyral me dritare te dyja.Apartamenti eshte me termoizolim 5 cm ne muret perimetrale.Eshte i orientuar totalisht nga perendimi si soxhorno ashtu dhe dhomat e gjumit.Banjot jane me punime extra me hidrosanitare cilesore italiane dhe rubineteri Grohe.Dyshemeja eshte me pllaka gress porcelan e antirreshqitje.Apartamenti eshte shume i ndricuar dhe i ngrohte.Eshte pallat i ri dhe nuk eshte banuar asnjehere.Me 2 ashensore.Dritaret jane te gjitha dopio xham dhe me grila.Me instalime nen dysheme per impiant me kaldaje.Instalime edhe per telekamera.
Me certifikate pronesie/hipoteke.
Cmimi eshte i diskutueshem
Adresa; Lagjia nr. 17,prapa Oshee, Durres.
Per me shume informacione mund te kontaktoni ne nr.069 3242042 ose ne whatsap/viber
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim