SUPER OKAZION - Apartament 130m2 - 350Euro/m2 - ..

Shitet nga: Eno 22 Krr 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Durrës
Shitet apartament 3+1 me nje siperfaqe 130 m2 ne zonen e plazhit ne kate te 5-te.

Apartamenti eshte i strukturuar ne 2 dhoma gjumi, soxhorno, kuzhina me vete, dy tualete (1dush,1vaske), dhe 2ballkone me pamje nga deti i mobiluar sic eshte.Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Apartamenti eshte teper funksional per familje, si per te jetuar gjate gjithe kohes si dhe vetem per pushimet verore.

Apartamenti eshte me hipoteke dhe certifikate pronesie origjinale.

Hapesire parkimi ne sheshin e pallatit.

Sherbime publike ne afërsi Shkolle , Kopsht femijesh , Supermarket , Zyre postare , Sherbime shendetesore , Rrjet dyqanesh dhe sherbimesh

Apartamenti shitet nen vleren reale 65000 euro.
Per me teper informacion kontaktoni : 0697983294
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim