Pallat me standarde ne Durres-Plazh www.aa6const..

Shitet nga: Pronari 16 Maj 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Durrës
PERSHKRIMI
Objekt ndertimi i ri me sip. totale prej 2500 M2, 10 katesh nga te cilet 9 kate te perdorshme, kati i pare i shfrytezueshem per dyqane si dhe kat nendhe per parkim; i disponueshem per shitje ose qera. Ndodhet fare afer plazhit te durresit ne zonen perballe hotel Adriatik (shih harten). Objekti eshte lehtesisht i pershtatshem per hotel, spital, azil, konvikt etj. duke marre ne konsiderate planimetrine lehtesisht te menaxhueshme dhe strukturen prej 50 garsonierash (shih planimetrite e detajuara te cdo kati).

VENDODHJA
PALLATI I RI - RRUGA: PAVARSIA, LAGJA 13 (Prane Hotel Adriatik) Plazh-Durres


KONTAKTI
Tel: +355 694075019 / +355 662087011 / +355 665598391
Email: info.aa6@gmail.com
Website: www.aa6construction.com - Ketu do te gjeni edhe broshuren e objektit me detaje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim