Okazion apartament ne Durres Vollga sip128m

Shitet nga: Diamand 20 Nën 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

73 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Për vendbanimin: Ashensor
Komuna: Durrës

Shitet apartament ne Durres(Vollga) 128m2 siperfaqe e banueshme 84 m2 + verande 44 m2
1 sallon - kuzhine i madh + 1 dhome e madhe + 1 banjo e madhe + verande 44 m2
Veranda mund te perdoret per te shtuar edhe 2 dhoma te tjera
Pamje e mrekullueshme nga deti
Apartamenti ndodhet ne kat te 8 , pallati eshte i pajisur me ashesnor dhe kushte mjaft te mira si dhe nje qetesi shume e mire
Adresa : Lagjia nr 1 Currila - Rruga - Mbretereshe Teuta
Shitet e kompletuar
Cmimi : 73000 euro
Nr kontakti: 0697774933
email : diamandhaxhija26@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim