Okazion!Apartament 1+1,Mali Robit

Shitet nga: Dashi 25 Nën 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Durrës
Apartament 1+1, me hipoteke, me parking dhe gjelberim ne nje kompleks pallatesh. Eshte 250m larg nga deti.
400Euro m2. Ambjenti eshte i qete dhe i siguruar me roje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim