OKAZION Shitet 1 + 1 = 69 M2 Me Hipotek 25,000 Eu

Shitet nga: Edi 12 Nën 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Golem Durres
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Durrës
SUPER OKAZION Shitet 1 + 1 = 69 m2 + ballkon + korridor + banjo me HIPOTEKE,
Shtepia shitet e Pa Mobiluar cmimi 25,000 Euro
dhe e Mobiluar 34,000 euro.
Shtepai ndodhet ne katin nr 1 banim esht e re 1 vit e mobiluar shitet per arsye emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim