OKAZION Apartament 1 + 1 = 69 m2 me Hipoteke

Shitet nga: Edi 09 Dhj 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

24 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Golem, Durres
Sipërfaqe: 69 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Durrës
SUPER OKAZION Shitet 1 + 1 = 69 m2 + ballkon + korridor + banjo me HIPOTEKE,
Shtepia shitet e Pa Mobiluar cmimi 25,000 Euro
dhe e Mobiluar 32,000 euro.
Shtepai ndodhet ne katin nr 1 banim esht e re 1 vit e mobiluar shitet per arsye emigrimi, mund te kontaktoni edhe ne viber.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim