NDERTESE KARABINA 5 KATESHE

Shitet nga: SOKOL SKENDAJ 16 Maj 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
SHESIM NJE GODINE 5 KATESHE KARABINA , NE DURRES , E SUVATUAR KOMPLET NGA BRENDA, E PAJISUR ME TE

GJITHA DOKUMENTAT E NEVOJSHME. GODINA ESHTE 1270 M2 KOMPLET ME 240 M2 CDO KAT DHE SI E

TILLE MUND TE PERDORET PER CDO LLOJ BIZNESI SI P.SH. PER SHTEPI TE MOSHUARISH , PER

SHKOLLE PRIVATE , PER TELEPERFORMANCE , PER ZYRA BIZNESESH OSE PER APARTAMENTE VEC E VEC.

GODINA KA NJE BODRUM SHUME TE MADH E BETONIZUAR KOMPLET, KATI I PARE MUND TE SHERBEJ

DHE SI GARAZHD PER MAKINAT. GODINA NDODHET TE VILA E ZOGUT NE DURRES NGJITUR ME LOKALIN

''KAJZER '' DHE CDO KAT ESHTE ME PAMJE NGA DETI DHE MBRAPA ME PAMJE NGA QYTETI.

CMIMI ESHTE 350 EUR / M2 DHE PER CDO INFORMACION

KONTAKTONI NE CEL ME NR. 0672065356 OSE 0692090755

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim