Kerkojme ndares qeraje ne Durres

Shitet nga: Genci 11 Tet 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Komuna: Durrës
Ndodhet prane gjykates dhe eshte e akomoduar mjaft mire.
Jemi 3 shoke dhe kerkojme nje te katert per te ndare qerane.
Ju premtoj qe sdo mbeteni te zhgenjyer.
NA TELEFONONI !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim