Hyrje prej 65 m2 ne Durres

Shitet nga: bledi 02 Sht 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Durrës
Shiten dy hyrje ne durres nje 65m.dhe tjetra 85.pallat shum cilsor ui drita ashensor CDO gje ne rregull me hipotek550€metri diskutushem,cmimet Jan okazion.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim