Hyrje prej 110m2 ne Durres

Shitet nga: vani 24 Qer 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Durrës
hyrje ne vlore dhe ne durres
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim