Garzonjere prej 40 m2 ne Durres

Shitet nga: Lumturi 16 Dhj 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Durrës
Okazion! Shitet garzonjere 40 metra katror ne krah te Adriatik 1 ne krahun e detit.. Apartamenti eshte ne katin e dyte(2) ne pallat te ri dhe eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet. Cmimi 15000 mije euro OKAZION
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim