Dhoma me qera ne golem

Shitet nga: neteniss 13 Krr 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Durrës
jepet me qera apartament ne zonen e golemit 70m larg plazhit i rrethuar nga ambjente me gjelberim relaksues dhe pamje fantastike nga deti...Dhoma te kompletuara me kushte bashkohore.kuzhine gatimi brenda uje drita 24 ore cdo dhome,ajer i kondicionuar,Tv,internet wireless..parking per makinat tuaja ap eshte i mobiluar televizor+frigorifer+ 2 divane +krevat dopio ,park per femijet perpara , cmimi varet nga kohezgjatja e qendrimit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim