DYQANE

Shitet nga: denisi 27 Gsh 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 260 m2
Komuna: Durrës
shitet dyqane ne golem prane hotel majetic,
dyqani eshte 170 m² qe mund te sherbej si restorant
dhe 90 m² garazh qe mund te sherbeje si mini market
jan me letra te rregulta dhe te hipotekuara
shiten bashke dhe cmimi eshte 600 euro m²
cmimi i diskutushem
067 60 95 333
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim