Banese 1+1 ne Durres

Shitet nga: Ferdinand 13 Sht 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

880 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Durrës
Shitet apartment 1+1 ne Durres Qytet, ne fund te shetitores Taulantia, buze detit.

Apartamenti eshte ne katin e trete te nje ndertese te sapo-perfunduar, me cilesi te larte dhe vetem 13 apartamente ne ndertese me dy ashensore. Shitja behet nga nje nga pronaret e truallit.

Per me teper informacion me kontaktoni ne: email- ferdinand.myshketa@gmail.com ose cell - 00355 694072468
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim