Banesa ne durres - mali i robit

Shitet nga: Granit 28 Maj 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Durrës
Shitet apartamenti ne Durres - (Mali i robit) afer hotel Kastratit, apartamenti ka dhomen e dites me kuzhine , dhome gjumi , banjo dhe ballkon dhe eshte ne katin e katert. Eshte komplet e mobiluar, kompleks i qete dhe afer bregdetit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim