Apartment prej 60m2 tek Shkembi kavajes

Shitet nga: Apartment tek Shkembi kavajes 60m 07 Jan 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

32 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Durrës
Apartment tek Shkembi kavajes 60m dhe veranda 50 m me hipoteke te rregullt 50 meter larg deti kati I pare. Cmimi 32 mij euro ose nderrohet me makine me vler Deri ne 15 mij euro dhe diferencen. Apartment eshte afer hotel besanit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim