Apartment 117.5 m2

Shitet nga: hermes hyseni 10 Gsh 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 117 m2
Komuna: Durrës
Apartment 117.5 m2 ,I perbere nga dy dhoma,dy tualete dhe nje sonxhorno,,ndodhet ne zonen e plazhit prone Kalit te Trojes,ne kat te 7 me pamje nga qyteti ,500€ m2 me okazion.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim