Apartementi 58m2 lokacioni Mali i Robit

Shitet nga: Xhengiz Kelmendi 23 Sht 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Durrës
Apartamendi ka dhomen e dites dhe dhomen e fjetjes. Lokacioni eshte te Mali i Robit, kati I-re. Apartamenti ka terace
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim