Apartamenti i HIPOTEKUAR ne emer te pronarit ne ..

Shitet nga: Neshet 17 Qer 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Durrës
Shitet apartamenti ne plazhin Golem, Durres afer Hotel Pameba. Apartamenti ka dhomen e fjetjes, kuzhine, banjo dhe sallonin( dhomen e dites) dhe ballkon. Eshte 100m afer plazhit dhe e hipotekuar. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar. Cmimi me marreveshje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim