Apartamente ne Durres

Shitet nga: Gerti 12 Krr 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

58 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Durrës
Shiten 2 apartamente 2+1 nga 97/m2 secili ne qender te Durresit + Garazhd 30/m2
Nje apartament esht ne katin e 3 dhe tjetri ne katin e 4 + dyqan 25/m2

Metri shpiave eshte 600 euro/m2 , garazhdi 12.000 mij euro ndersa dyqani 1.000 euro/m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim