Apartamente ne Durres! Pranes "VILES SE ZOGUT" !!

Shitet nga: krist 06 Maj 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   400 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Durrës
Shiten apartamente ne Durres prane" Viles se Zogut " Apartamente 1+1 2+1 kuadrature 50-120m2 & Dyqane dhe Garazhde. Apartamentet jane ne proces ndertimor, gje e cila ju ofron mundesine per te bere ndryshime ne ambientin e brendshem te tyre. Duke ju referuar vendodhjes, apartamenti ndodhet larg zhurmes dhe smogut te qytetit. Ka nje pamje te mrekullueshme dhe eshte e pershtatshme per te gjithe ata qe admirojne detin dhe qetesine. Apartamentet jane te pershtatshme per banim dhe per pushime.

SHTOJINI KENAQESI PUSHIMEVE TUAJA!!!
Mos hezitoni te na kontaktoni!!!

Cmimi i diskutueshem...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim