Apartamente dhe Dyqane ne Durres

Shitet nga: Aurel 05 Dhj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shiten apartamente dhe dyqane me fipoteke lagja 12 durres rr.marlin Barleti afer pallatit te sportit.pallati i perfunduar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim