Apartamente,Ambjente banimi&sherbimi tek"Vila e ..

Shitet nga: krist 06 Maj 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Durrës
SHTOJINI KENAQESI PUSHIMEVE TUAJA!!!!!!

Ambiente banimi dhe sherbimi, prane vendit me te qete dhe me nje pamje te mrekullueshme ne Durres.
Tek "Vila e Zogut" shiten garsoniera , apartamente 1+1 2+1 dhe 3+1 , dyqane dhe garazhde me cmim super te leverdisshem.Pallatet jane drejt perfundimit me punime nga me cilesoret dhe bashkekohore.

Prenotimet vazhdojne, mos hezitoni te na kontaktoni...

Per cdo informacion shtese jeni te lutur te na kontaktoni

Ju mirepresim!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim