Apartamente 2+1 dhe garazh prane Spitalit 35000 ..

Shitet nga: Osman 10 Dhj 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Durrës
OKAZION !!!! Shitet apartament 2+1 dhe garazh prane Spitalit, cmimi 35 000 euro. Ose jepet me qera pjeserisht e mobiluar, 150 000 lek te vjetra ne muaj. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim