Apartamente 1+1 ,2+1 ,3+1 mundesi zgjedhje sipas..

Shitet nga: Eva 11 Dhj 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Komuna: Durrës
Shiten apartamente te kuadraturave te ndryshme ,nje mundesi fantastike per te pasur nje shtepi komode dhe te nje cilesie te larte ndertimi dhe me nje cmim okazion duke filluar nga 250 Euro m2...Mos e humbisni kete mundesi .Vendodhja e nderteses eshte: 200 m largTropikal Resort ngjitur me Karburant Kastratin .....Ju mirepresim te na kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim