Apartament prej 98 m2 ne Durres

Shitet nga: Beqir Gelaj 02 Dhj 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Durrës
L.16, Rr.K.Kazanxhi. Prane kryqezimit te stadiumit (Para se te shkosh te Shkolla Leonik Tomeo). Sip. banimit 89 M2 dhe totale 98 M2. Shtepia eshte e kompletuar teresisht dhe moderne. Kati i 4 me Ashensor. Pallat i ri. Shtepia ka pamje shume te mire ne fasade.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim