Apartament prej 98 M2 ne Durres

Shitet nga: Beqir Gelaj 18 Dhj 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Durrës
Shtepia eshte shume komode: Korridor, Soxhorno, 2 Dhoma gjumi, 2 Banjo dhe Ballkon. Pozicioni shume i favorshem (Foto). Pallati eshte ne fasade dhe ka diell gjate gjithe dites. Siperfaqja totale 98M2, e brendshme 89 M2. Mobilimi eshte cilesor dhe ne pjesen me te madhe pak i perdorur. Shitet per arsye mosperdorimi. Cmimi 55000 Euro (Pak i diskutueshem).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim