Apartament prej 97m2 ne Durres

Shitet nga: Aridoni Durres 22 Dhj 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

49 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Perballe kopshtit Sotir Noka,Durres
Sipërfaqe: 97 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Durrës
Okazion!!!

Shitet Apartament ne Strukturen 2+1 ,Koridor i mjaftueshem,Ballkon me Akses si nga Guzhina, ashtu dhe dhoma e gjumit ,Pamja nga Jugu.
Kati i 3 ibanimit.
Apartamenti 97 m2
Ashensor funksional.
Dera kryesore e Blinduar,Dritare Dopjo Xham.
Kubatura e Apartamentit shume e rregulltu dhe e shfrytezueshme.
Vija e pare Perballe Kopshtit Sotir Noka.
Apartamenti eshte 90 % i mobiluar me mobilje Bashkohore.

Cmimi 49900 euro i diskutueshem!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim