Apartament prej 96 m2 ne Durres

Shitet nga: Tori 25 Maj 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

52 000 EUR   69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 96 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Durrës
PISHAT e BUTA NEN AROMEN E PISHAVE rr PANVARSIA kt 4 PAPAFINGO 96 m2 dhe 100 m NGA DETI. NGA BALLKONI NDIEHET ME OROMEN E DETIT ZGJOHESH , VENDI SHUME I MIRE PUSHIMI DHE BANIMI VEND PARKIMI LULISHTE , 2 BALLKONE 2 K0NDICIONERE,DOPIO-XHAM,TERMIK ,GRILA -
-SHITET OSE NDERROHET NE TIRANE 49.000 EURO I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim