Apartament prej 90m2 ne Durres

Shitet nga: igli 19 Sht 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Durrës
OKAZION shitet hyrje apartamenti ne lagjen nr 6 rruga aleksander goga siper { foto durresit } shkolla nene tereza apartamenti eshte 2+1 eshte i rregulluar totalisht kati i 2 banim orintimi LINDJE dhe PERENDIM parkim i garantuar lagje shume e qete
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim