Apartament prej 83m2 ne Durres

Shitet nga: sokol 23 Dhj 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

58 000 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lgj 17, Rruga- Dalip Peza (rrugae e ujesjellsit)
Sipërfaqe: 83 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Durrës
Shitet, dhome e guzhine, kati i trete 83 m.
ndertim bashkohor sistem kapote dhe dritare plastike. Me hipoteke
Shitet e pamobiluar, vetem me kontrabufe.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim