Apartament prej 82 ne Durres

Shitet nga: Erxhan Hyseni 24 Sht 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Durrës
Apt 2+1 me ballkon ne Plazh ne Durres. Tek stacioni Iliria buze rruges perballe Bllokut. Apt ndodhet ne kate te 9 dhe eshte me pamje nga deti dhe brezi jeshil i bllokut. E kembej me nje apt qofte dhe 1+1 ne Tirane. Per me shume informacion kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim