Apartament prej 75m2 ne Durres

Shitet nga: Altini 02 Dhj 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Durrës
Shitet ose nderrohet hyrje de durres plazh pran pistes iliria hyrja esht e mobiluar dhe shum komode per nje qift e nderroj me nje lokal 50mt ne tiran shtoj diferenzen e lekeve
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim