Apartament prej 68m2 ne Durres

Shitet nga: mimi 06 Dhj 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Durrës
Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te banimit ne nje pallat fare prane qendres. Ne lagjen 6, rruga "Hysen Myshketa"
I pozicionuar nga jugu, eshte me diell dhe i ngrohte.I pershtatshem per cifte te reja qe nuk duan te shpenzojne shume ose dhe per te moshuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim