Apartament prej 67m2 ne Durres

Shitet nga: mimi 06 Dhj 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

36 700 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Durrës
Apartamente banimi ne kompleksin "Ardo"
Kompleksi ndodhet ne zonen e Malit te Robit. Ndermjet rruges kombetare dhe detit.
Kompleksi eshte i rrethuar, i ruajtur 24 h me roje private. I gjelbruar kendshem.
Si dhe me nje sere sherbimesh ne pershtatje me kerkesat e banoreve.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim