Apartament prej 64 m2 ne Durres

Shitet nga: Aranit 02 Tet 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Durrës
OKAZION.!!!! shitet apartament 1+ 1+ballkon+banjo kati 2 me siperfaqe totale 64 m2 me dokumenta te rregullta me qertefikat pronesie ,uje dhe drita 24 ore.Pallati i ri me ashensor dhe hapsir te bollshme,ambjent i qet dhe parkim bollshem shum i pershtashem per pushime dhe per te banuar.Adresa DURRES shkembi kavajes pran Vila Belvedere.te interesuarit te kontaktojn ne nr e cel.+355696657841.Faleminderit..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim