Apartament prej 62m2 ne Durrës

Shitet nga: Endi 08 Qer 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Durrës
Shitet apartament ne Golem, ne kompleksin Giardino, 100 metra larg detit me nje siperfaqe prej 60 meter katroresh, i mobiluar plotesisht dhe modern. Apartamenti eshte ne katin e katert. Cmimi 40000 EURO i diskutueshem. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin: 0692243688
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim